Project Description

Masáže

objednat se

Masáže

objednat se

Klasická léčebná masáž – Příjemné odstranění únavy a posílení organismu. Zvyšuje prokrvení masírované oblasti, snižuje napětí svalů (tonizuje), podporuje návrat odkysličené krve zpět k srdci, protahuje pojivové tkáně, urychluje léčení po zranění a podporuje zotavení z nemoci, urychluje regeneraci organizmu, zvyšuje metabolismus ve svalu a urychluje odstranění nežádoucích zplodin látkové výměny

Kontraindikace: horečnaté stavy, krátce po jídle (nejdříve za 2 hodiny), porušená integrita kůže (otevřená rána), akutní zranění, zánět svalu, poruchy krevního oběhu, bakteriální onemocnění kůže, virová a nádorová onemocnění.

Sportovní masáž – provádí se u zdravých a výkonných jedinců, může mít povzbuzující, ale i uklidňující charakter.

Breussova masáž – Jemná, energetická masáž zad. Masáž regeneruje meziobratlové ploténky a odstraňuje tělesné a energetické (psychické) blokády. Masáží se oddalují obratle od sebe, dochází k výživě plotének (nabobtnají). Masíruje se za studena lisovaným třezalkovým olejem, který pomáhá uvolnit psychiku, působí antidepresivně. Po masáži se na tělo přikládá jemný hedvábný papír. Masáž podporuje klidný spánek, detoxikaci a regeneraci organismu. Je vhodná i při osteoporóze. Je ideálním doplněním Dornovy metody. Lze ji použít i samostatně.

Po masáži třezalkovým olejem není vhodné vystavovat se slunečnímu záření na 24 hodin a také soláriu. Třezalka je fotosenzitivní, na kůži mohou vzniknout skvrny, vyrážka. Může spolupůsobit i s některými léky při léčbě depresí.

Masáž lávovými kameny