SLUŽBY

2019-08-25T00:09:24+02:00

Fyzioterapie

diagnostika, terapie, uvolnění napětí, akutní a chronické bolesti páteře, kloubů, svalů, poúrazové stavy, pooperační stavy, svalová nerovnováha, zvýšení koordinace a flexibility, skoliózy, low back pain

METODY

SM systém

je Spirální stabilizace páteře, výjimečný systém cvičení s pružným lanem, který aktivuje svalové řetězce, spirálovitě kolem celého trupu. Tato spirálovitá zřetězení pomáhají oddálit jednotlivé obratle od sebe, prostor pro ploténky se zvětšuje a tak mohou regenerovat. Při pravidelném cvičení je možné výhřez vrátit zpět.

Senzomotorická stimulace (SMS)

je to soustava balančních cviků prováděných v různých posturálních polohách. Cílem SMS je dosáhnout přesun motorického učení na subkortikální (podkorová) úroveň, to znamená dosáhnout reflexní, automatickou aktivaci svalů, zautomatizovat správné pohybové stereotypy, reakce těla jsou pak rychlejší a méně únavné.

Akrální koaktivační terapie (ACT)

vyvinuta PhDr. Ingrid Špringrovou Palaščákovou Ph.D. na základech Roswithy Brunkow. Využívá vzpěry o akrální části končetin (zápěstí, paty) v pohybových vzorech motorického vývoje a jejich variantách. Při cvičení dochází k napřímení páteře, změně svalového napětí, zlepšení koordinace, zvýšení kondice. Metodu se využívá preventivně jako funkční rehabilitační trénink pohybových vzorů.

Terapie dle Ludmily Mojžíšové

je rehabilitační metoda určena pro terapii některých druhů funkční ženské sterility (neplodnost z neznámé příčiny), pro léčbu spermiogramu, vhodná při gynekologických potížích (bolestivá menstruace, absence menstruace, nepravidelná menstruace), při inkontinenci, bolestí páteře. Úspěšnost otěhotnění 30-33%, pomočování 100%, menstruace 60%, bolesti páteře 70-80%.

CENÍK

Fyzioterapie
Vstupní vyšetření, terapie 50 min 950 Kč
Konzultace (úprava prac. prostředí, instruktáž správných pohyb. stereotypů) 30 min 550 Kč
Masáže
Klasická léčebná masáž celotělová 60 min 900 Kč
Masáž zad 30 min 550 Kč
Breussova masáž 30 min 550 Kč
Masáž lávovými kameny (záda) 45 min 900 Kč
Masáž lávovými kameny (záda + DKK/HKK) 60 min 1250 Kč
Masáž lávovými kameny (záda + DKK/HKK) 90 min 1500 Kč
Manuální lymfodrenáž 45 min 700 Kč
Manuální lymfodrenáž 60 min 1100 Kč
Kinesiotape
Malé klouby a plochy 150 Kč
Velké klouby a plochy 300 Kč
Kinesiotaping v rámci terapie 2 Kč/cm

Platba pouze v hotovosti, terapie nejsou hrazeny pojišťovnami